Tulevane FAA volituste taastamise seaduseelnõu mõjutab lennuettevõtete ohutust ja reisikogemust

Category: Uudised | 0
Lennuameti volituste taastamise seaduseelnõu mõjutab lennuettevõtete ohutust ja reisikogemust
Lennuameti volituste taastamise seaduseelnõu mõjutab lennuettevõtete ohutust ja reisikogemust

Lennuettevõtete ohutusprobleemid on suurenenud, eelkõige pärast jaanuaris Alaska Airlinesi lennul toimunud Boeing 737 Max 9 paneelide vahejuhtumit, mis tekitas reisijate seas erilist muret.

See sündmus tekitas kõnelusi Boeingi tootmise kvaliteedikontrolli probleemidest, rõhutades, et ohutusstandardite parandamiseks on hädavajalik võtta rangemaid meetmeid.

Oluline 8. märtsi tähtaeg FAA volituste taastamiseks

Lennuohutusalane oluline areng läheneb, kuna 8. märtsil lõpeb Föderaalse Lennuameti (FAA) rahastamine, mis nõuab senati otsustavat hääletust selle volituste taastamiseks.

FAA volituste taastamine on USA lennundussüsteemi ohutuse säilitamiseks ja Boeingi vaidluse taoliste kriiside vältimiseks hädavajalik.

FAA volituste taastamise seaduse eelnõu põhisätted

William McGee Ameerika majanduslike vabaduste projektist rõhutab FAA olulist rolli lennuohutuse tagamisel ja vajadust piisava rahastamise järele, et säilitada selle tegevust.

FAA volituste taastamise seaduseelnõu eesmärk on parandada lennureisijate ohutust ja tõhusust, käsitledes selliseid küsimusi nagu lennujuhtide puudus, lennujaamade ohutustehnoloogia uuendamine ja ameti personali suurendamine ohutusjärelevalve eesmärgil.

Rahastamiseraldised ja ohutusreformid

Kavandatava seaduseelnõuga suunatakse 67,5 miljardit dollarit kriitiliste FAA ohutusprogrammide rahastamiseks, keskendudes eelkõige uute õhusõidukite lennuturvalisuse sertifitseerimise tagamisele.

Nende jõupingutuste eesmärk on suurendada läbipaistvust, järelevalvet ja vastutust õhusõidukite projekteerimisel ja valmistamisel, kasutades Boeing 737 Maxi lennuõnnetustest saadud õppetunde ohutusprotokollide tugevdamiseks.

Lisaks on seaduseelnõu eesmärk lahendada lennujuhtide puudus, mida süvendavad COVID-19 probleemid, värbades ja koolitades lisapersonali, et tulla toime kõrgendatud töökoormusega ja võidelda väsimusega seotud ohutusriskide vastu.

Õigusaktis rõhutatakse lennujaama infrastruktuuri ajakohastamise ja täiustatud ohutustehnoloogiate kasutuselevõtu tähtsust, et parandada lennundusohutusstandardeid.

Õnnetuste vähendamiseks ja üldise lennuohutuse parandamiseks on esmatähtis vältida lennukite ekslikku sisenemist lennuradadele ja tõhustada sidevõrke.

ESTA: ohutu ja tõrgeteta reisimise tagamine USAsse.

FAA volituste taastamise arutelude käigus on väga oluline hinnata selle mõju reisijatele, eriti neile, kes on pärit viisavabadusprogrammi (VWP) riikidest, kus elektrooniline reisiloa süsteem (ESTA) võimaldab sujuvat reisimist.

ESTA võimaldab reisijatel saada USAsse reisimiseks eelloa, mis parandab julgeolekumeetmeid ja lihtsustab samal ajal riiki sisenemise protsessi.

See on ideaalne lühiajalistele külastajatele, sealhulgas turistidele ja ärireisijatele, kes soovivad kogeda Ameerika Ühendriikide mitmekesiseid vaatamisväärsusi ja võimalusi.

Püüdes parandada lennuettevõtete ohutust ja reisimist, rõhutab ESTA-suguste eeskirjade säilitamine pühendumust tagada Ameerika Ühendriikidesse sisenevate reisijate ohutus ja turvalisus.

Kuna 8. märtsi FAA volituste uuendamise tähtaeg läheneb, ootavad sidusrühmad ja reisijad selle mõju Ameerika Ühendriikide lennuliikluse ohutusele ja tõhususele.