Meie tarnepoliitika on koostatud selleks, et selgitada teile, kliendile, kuidas me pakume meie veebisaidil pakutavat töötlemisteenust.

1- esta-america.com on eraõiguslik, kolmanda osapoole rakenduste andmetöötlusagentuur ja ei ole mingil viisil seotud Ameerika Ühendriikide valitsusega.

2- Pakutavad teenused:

ESTA viisavabadusloa taotluse andmete sisestamine ja töötlemine.
B1/B2 taotluse andmete sisestamine, kontrollimine ja töötlemine.
Telefonikonsultatsioonid
Töötlemine ja staatuse ajakohastamine samal päeval.
Reisiloa kinnituse saatmine e-posti teel
24/7 e-posti ja telefoni teel klienditugi.

3- esta-america.com ei garanteeri, et taotlused võetakse vastu, me ainult töötleme kliendi taotluse andmeid ja integreerime need CBP süsteemi.

4- Klient vastutab kehtiva ja täpse taotluse teabe esitamise eest, esta-america.com ei vastuta taotluse tagasilükkamise eest, mis on tingitud kliendi poolt esitatud ebaõigest või ebaõigest teabest.

5- Kui taotluse andmed on esitatud, on esta-america.comil 24 tundi aega taotluse töötlemiseks ja kliendile staatuse ajakohastamiseks. Teenusnõudeid ei aktsepteerita reisiloa kinnituse dokumentide kättesaamata jätmise korral enne 24 tundi pärast kliendi poolt teabe esitamist. Kliendil on õigus esitada pretensioone, kui ta ei ole 24 tunni jooksul saanud kinnitust või staatuse ajakohastamist.

6- CBP võib taotlusi mitmel põhjusel ootele panna, sellistel juhtudel võtab klienditeenindaja kliendiga ühendust, et kooskõlastada võimalikku lahendust. Sama kehtib ka juhul, kui taotlus lükatakse tagasi.

7- Ostes meie teenuseid, nõustub klient maksma teenustasu andmete sisestamise ja abiteenuste eest, mis sisaldab 14 dollarit, mida esta-america.com maksab tema nimel tolli- ja piirivalveametile ja Ameerika valitsusele viisavabaduslepingu süsteemi tasu eest.

8- Klient annab ka selgesõnalise volituse, et esta-america.com saaks hallata tema taotluse andmeid ja esitada tema nimel taotluse CBP-süsteemis. Vastavalt meie privaatsuspoliitikale ja CBP privaatsusavaldusele aadressil: https://esta.cbp.dhs.gov/esta/html/privacy.htm.

9- Klient kinnitab, et tal on õigus ja seaduslik õigus maksta esitatud krediit- või deebetkaardiga. esta-america.com võtab esitatud krediitkaardilt ühe kogutasu ja ei vastuta kliendi poolt esitatud krediidiinfo ebaseadusliku kasutamise eest.

Kui meie sama päeva töötlemisteenus on lõpetatud, mis hõlmab ka nädalavahetusi ja pühi, toimetame toote teile ainult e-posti teel.

PDF-faile saab lugeda Adobe Reader’i abil, mida saab tasuta alla laadida.

Kui teil on küsimusi meie tarnepoliitika kohta, võtke meiega ühendust e-posti teel (support@esta-america.com). Vastame 24 tunni jooksul.

Meie töötlemisteenus loetakse teile kätte toimetatuks, kui see on esitatud e-posti teel. Soovitame teil võtta kaasa reisiloa väljatrükitud koopia, sest mõned lennuettevõtjad võivad registreerimisel nõuda selle koopiat.