ESTA Meist

ESTA America – juhtivad USA viisaspetsialistid

Oleme USA viisade ja sisserände valdkonnas tegutsev ettevõte. Meil on mitmekeelsed advokaadid / juristid, paralegals on nii kogenud ja väga edukas lahendamine laia valikut viisade ja sisserände lahendusi, nagu töö- ja perekonna petitsioonid, riiklike huvide erandeid, äri- ja investorite viisad. Meie kliendid asuvad üle kogu maailma. Meie kohustus teie ees on pakkuda kvaliteetset teenust, olenemata sellest, kas tegemist on äriklientide, alustavate ettevõtete või üksikisikutega.

Meie meeskond on hästi koolitatud kõigis viisataotluste esitamise ja menetlemise aspektides, sealhulgas turismi-, äri-, meditsiini-, investori-, ettevõtlus- ja tööviisade osas. Meie meeskonnal on pikaajaline kogemus erinevate viisataotlustega seotud klientidega töötamisel. Meie meeskond on teile abiks.

Miks kasutada ESTA Ameerika?

ESTA America on saanud positiivseid kommentaare meie töö kohta USA viisade kindlustamisel meie klientidele. Samuti oleme uhked selle üle, et käsitleme iga klienti ja taotlust kui omaette eriala. Meil on eraldi meeskonnad, kes tegelevad turismi-, äri- ja tööviisade haldamisega, samuti on eraldi meeskonnad, kes abistavad ettevõtjate ja investorite viisade puhul. Tagame, et meie töödega tegelevad meie spetsialistid, kellel on selles valdkonnas vastavad kogemused. Usume, et see muudab meid üheks parimaks USA viisataotluste teenusepakkujaks Ühendkuningriigis.

Mida ma peaksin järgmiseks tegema?

Palun võtke aega, et uurida sellel veebisaidil olevaid juhiseid. Meie erinevad teenused ettevõtetele ja eraisikutele on üksikasjalikult kirjeldatud teenuste leheküljel. Kui otsustate, et meiega on kõige parem rääkida, siis helistage või saatke meile lihtsalt e-kirja.

Võite kasutada meie prioriteetset päringuvormi igal ajal, päeval või öösel. Püüame vastata kõikidele päringutele 12 tunni või lühema aja jooksul.

Viisa taotlemise võimalused

Üks meie spetsialistidest saab seejärel anda teile nõu ühe järgmistest võimalustest:

   1. Võime teile pakkuda viisataotlusteenuse hinda või
   2. Soovitame teil tulla meie spetsialistide juurde kindlaksmääratud hinnaga konsultatsioonile, mis kestab 20-30 minutit (45 naela, koos käibemaksuga). Kui te otsustate võtta meiega viisataotluste lahendamise teenuse, siis tagastame teile kindlaksmääratud tasu.
   3. Pakume ka taotluste läbivaatamise teenust, kus taotlejad, kes on ise valmistanud oma juhtumi USA saatkonnale esitamiseks ette, saavad erialast nõustamist, et kontrollida oma juhtumi põhjendatust ja veenduda, et kõiki õigeid menetlusi on järgitud. Selle teenuse maksumus on 99 £ koos käibemaksuga.
   4. Lõpuks, neile, kes soovivad põhjalikumat teenust, pakume 299 naelsterlingi eest täielikult assisteeritud taotluste esitamise teenust, mis tagab, et teie taotluse valmistavad ette eksperdid ja see esitatakse suurima hoole ja tähelepanuga.

  Meie eetos – esmaklassiline nõustamine ja teenindus

Me usume, et viisataotlusteenuse pakkujad peaksid alati tegutsema võimalikult kõrgetel standarditel. Me leiame, et paljud viisataotlusteenistused on kliente alt vedanud ja ei ole töötanud oma klientide huvides. Meie eesmärk on olla teistsugune.

Meie USA viisataotluse spetsialistidel on üle 12 aasta kogemust esmaklassilise ja hea teeninduse pakkumisel. Oleme uhked oma maine üle kui üks parimaid USA viisataotlusteenuseid Ühendkuningriigis ja oleme pühendunud sellele, et pakkuda kõigile meie klientidele kõrgetasemelist teenust. Me garanteerime, et teile antakse alati ausat, tõhusat ja selget nõu.