Millised on parimad reisikindlustuse võimalused USAs?

Category: ESTA turism | 0
Millised on parimad reisikindlustuse võimalused USAs?

Kui on üks sihtkoht, kus hea reisikindlustus on väga oluline, siis on see USA. Parimat tervisekindlustust Ameerika Ühendriikidesse reisimiseks pakkuva ettevõtte leidmine võib aga nõuda palju uurimistööd ja te võite siiski teha vale valiku. Teie külastuse eesmärk, viibimise kestus ja kodakondsus mõjutavad teie valikut.

Võib-olla külastate riiki vaid paariks päevaks või nädalaks või tulete USAsse õppima või tööle. Ei ole vaja meeleheitele sattuda.

Järgnevalt vaatleme mõningaid selle valdkonna parimaid kindlustusandjaid ja anname seejärel soovitusi parimate reisikindlustuse valikute kohta Ameerika Ühendriikides. Isegi kui te pärast selle lugemist otsustate, et ei vali ühtegi meie nimekirjas olevat ettevõtet, olete siiski paremas positsioonis, et teha teadlikum otsus.

Heymondo

Sõltumata sellest, kas reisite Ameerika Ühendriikidesse turistina, õppima või uut tööd alustama, usume, et Heymondo pakub parimaid reisikindlustuslahendusi.

On mitmeid põhjusi, miks me usume, et reisikindlustuse ostmine Heymondost on üks parimaid võimalusi. Esiteks pakuvad nad laia valikut erinevaid võimalusi. Näited hõlmavad iga-aastast reisikindlustust mitme reisi jaoks, ühekordseid reise, reisikindlustust, mis katab ainult teie ravikulud, ja pikaajalisi reisikindlustusplaane. Viimane on parim valik neile, kes soovivad õppida või töötada Ameerika Ühendriikides.

Peale selle on Heymondo (niipalju kui me oleme suutnud kindlaks teha) ainus reisikindlustuse turul tegutsev ettevõte, mis maksab teie arstiarved ette. Kõik teised nõuavad, et te tasuksite arve ja seejärel nõuaksite neilt raha tagasi.

See on eriti oluline Ameerika Ühendriikides, kus tervishoiukulud võivad olla väga suured. Heymondo abil on teil meelerahu, sest te teate, et ei pea kõigepealt arveid tasuma ja siis ootama, et kindlustusandja teile raha tagasi maksaks.

Lisaks sellele on Heymondol ka soodne katvuse ja kulude suhe, st see pakub suurepärast katvust väga mõistliku hinna eest. Ettevõte on juba pikka aega paistnud silma oma konkurentsivõimeliste hindade poolest ja teeb seda ka tänaseni.

Oleme näinud ka palju positiivseid kommentaare selle ettevõtte kohta internetis. Näiteks kommenteerivad inimesed sageli positiivselt nende 24/7 kliendituge ning tugipersonal on väga asjatundlik ja sõbralik.

SafetyWing

Kui olete üliõpilane või eelarvega reisija, kes soovib paariks kuuks Ameerika Ühendriikidega tutvuda, ei tohiks te teha seda viga, et säästate paar dollarit, jättes vähemalt ravikindlustuse ostmata. Nagu me varem mainisime, võib tervishoiuteenus USAs olla kohutavalt kallis.

Kui ostate ainult tervisekindlustuse, peaksite arvestama, et tavaliselt ei ole teil kaetud muud reisiga seotud kulud, nagu reisi tühistamine, pagasi kaotus ja reisi hilinemine. Samuti peaksite erinevate ravikindlustuspakettide võrdlemisel arvestama, et enamik USA kindlustusandjaid nõuab, et kindlustusvõtja oleks olnud vähemalt 6 või 12 kuud Ameerika Ühendriikide resident.

Võttes arvesse ülaltoodut, peame SafetyWingi parimaks reisitervisekindlustuse valikuks neile, kes soovivad külastada Ameerika Ühendriike. Ettevõtte plaanid on kohandatud USA külastajatele, kes vajavad igakülgset ravikindlustust, mida saab igakuiselt uuendada, kuni kindlustusvõtja soovib seda tühistada.

Ettevõtte Nomad Insurance pakub näiteks katet kiirabitranspordi, haiglaravi ja erakorralise hambaravi kulude katteks. Kindlustusvõtjatele on kaetud ka mitmesugused muud reisiga seotud kulud, näiteks erakorraline repatrieerimine ja evakueerimine, pagasi kadumine ja reisi katkemine.

IMG Global

Meie arvates on see firma parim reisikindlustuse valik, kui olete Ameerika kodanik, kes näiteks töötab või elab välismaal ja soovib külastada Ameerika Ühendriike, et külastada perekonda ja sõpru. IMG Global võib pakkuda lühiajalist reisikindlustust, mis katab teid seni, kuni soovite tagasi pöörduda sinna, kus te elate või töötate.

Sellises olukorras võib Ameerika Ühendriikide reisikindlustuse saamine olla üsna keeruline, sest kuigi paljud ravikindlustusandjad pakuvad suurepäraseid reisikindlustuspoliise Ameerika kodanikele, kes soovivad välismaale reisida, on vaid vähesed neist müüvad kindlustust Ameerika Ühendriike külastavatele Ameerika Ühendriikide kodanikele.

Oluline: Kui te olete Ameerika Ühendriikide kodanik, kes elab ja reisib USAs, peaksite taotlema riigisisese reisikindlustuse.

Lisaks nõuavad Ameerika reisikindlustusandjad väga sageli, et kindlustusvõtja peab olema elanud Ameerika Ühendriikides teatud aja (tavaliselt umbes kuus kuud), enne kui nad on valmis talle kindlustuskaitset pakkuma.

See on üks peamisi põhjusi, miks me usume, et IMG Globalil on parimad reisikindlustuspaketid Ameerika Ühendriikide kodanikele, kes soovivad külastada Ameerika Ühendriike. Ettevõte pakub näiteks üht parimat reisi tühistamise poliitikat turul. Samuti müüb ta suurepärase “tühistamise poliitika mis tahes põhjusel”.

Sellest hoolimata on IMG Global ka suurepärane valik Ameerika Ühendriikide väljarändajatele, sest see pakub 3 Patriot America paketti, mis pakuvad suurepärast tervisekindlustust ja põhilist reisikindlustust, kui nad külastavad USAd.

Nende Patriot American’i pakett sisaldab näiteks põhjalikku kindlustust ravikulude ja meditsiinilistel põhjustel toimuva erakorralise evakueerimise, õnnetusjuhtumi, pagasi kadumise, reisi katkemise ja loodusõnnetuste korral.

Ettevõte müüb ka Patriot America Plus paketti, mis katab kõik eespool nimetatu ja olemasoleva haiguse ägeda ilmnemise, tingimusel et olete noorem kui 70-aastane.

Veelgi paremat kindlustuskatet pakub nende Patriot Platinum America pakett, mis katab kõik eespool mainitu ja lisaks oluliselt suuremad maksimaalsed kindlustussummad (vahemikus 2-8 miljonit dollarit). Ka siin on uuendamisperiood 36 kuud Patriot America Plus paketi 24 kuu asemel.

Maailmareisid

See ettevõte pakub suurepäraseid reisikindlustusplaane inimestele, kes on just saanud töökoha Ameerika Ühendriikides. Välismaalastel võib olla raske leida õiget reisikindlustust, sest enamik USA kindlustusfirmasid nõuab, et kindlustusvõtja oleks elanud Ameerika Ühendriikides vähemalt umbes kuus kuud.

Kui olete teel uue karjääri alustamiseks Ameerika Ühendriikides, ärge tehke seda viga, et jääte ilma kindlustuskaitseta. Me ei saa piisavalt rõhutada, et Ameerika Ühendriikide tervishoiuteenused võivad olla kallid. Te ei taha tasuda suure erakorralise operatsiooni kulusid oma taskust!

Õnneks on World Tripsil olemas oma Atlas America Work Visa ravikindlustusplaan. See on loodud spetsiaalselt inimestele, kellel on ajutine tööviisa Ameerika Ühendriikidesse.

See plaan katab kõik, mida te tavaliselt ootate kvaliteetselt ravikindlustuselt, sealhulgas kiirabikulud, haiglas viibimise, intensiivravi, meditsiinilistel põhjustel toimuva erakorralise evakuatsiooni ja kiireloomulise ravi kulud.

Hea uudis on see, et selle hind on väga konkurentsivõimeline, isegi kui otsustate valida 0 dollari suuruse omavastutuse. Peale selle on World Trips üks parimaid reisikindlustusfirmasid, kui tegemist on eelseisvate haigustega, isegi kuni 79-aastaste pensionäride puhul.

BUPA

Pange tähele, et alates 2021. aastast ei paku see ettevõte enam reisikindlustust.*

AXA

Interbrand on seda ettevõtet juba kümme aastat järjest hinnanud maailma parimaks kindlustusbrändiks.

AXA pakub reisikindlustust järgmisteks stsenaariumideks:

Pagasi kaotus

AXA pakub hüvituskatet juhul, kui teie isiklikud asjad või pagas varastatakse või kahjustatakse reisi ajal.

Reisi tühistamise kindlustus, kui peate reisi tühistama, olenemata selle põhjusest.

Ettevõte pakub hüvitist 75% ulatuses teie reisi tagastamatutest ettemakstud kuludest, kui reis tuleb mingil põhjusel tühistada.

Reisikatkestus

Ettevõte pakub katet kõigi reisikulude eest, mida ei hüvitata juhul, kui te ei saa reisi jätkata kindlustatud põhjustel.

Reisi tühistamine

AXA hüvitab teile kuni kindlustatud reisi maksumusega võrdse summa ulatuses reisi tühistamise kulud, mis on tekkinud ettenägematu sündmuse, näiteks halva ilma või haiguse tõttu.

Evakueerimine hädaolukorras

AXA pakub reisikindlustust evakueerimiseks ja repatrieerimiseks lähimasse sobivasse tervishoiuasutusse või koju, mida arst peab meditsiinilistel põhjustel vajalikuks.

Meditsiiniline hädaabi

Ettevõte pakub ka reisil toimunud haigestumise või õnnetusjuhtumi tagajärjel saadud vigastuse tõttu tekkinud erakorralise arstiabi kulude katmist, samuti erakorralist repatrieerimist ja evakueerimist meditsiinilistel põhjustel.

ALLIANZ

OneTrip Basic

See kuluefektiivne pakett pakub kindlustust juhul, kui peate oma reisi tühistama või see katkestatakse. See plaan pakub ka piiratud ulatuses kindlustust lahkumisjärgsete sündmuste korral, nagu näiteks kahjustatud või kaotatud pagas ja meditsiiniline kaitse hädaolukorras.

OneTrip Rental Car Protector

Enamikus osariikides pakub see võimalus esmast kindlustuskatet kulude katmiseks, mis on seotud kaetud kahjude, kokkupõrgete ja renditud auto kahjustustega. See valik hõlmab ka 24-tunnist abi hädaolukordades.

AllTrips Prime

See plaan pakub suhteliselt odavat kaitset kõigi teie reiside jaoks terve aasta jooksul. Hüvitiste hulka kuuluvad reisi katkemine ja reisi tühistamine, varastatud, kaotatud või hilinenud pagas jne.

AllTrips Premier

AllTrips Premier pakett pakub aastase rahvusvahelise reisikaitse, sealhulgas concierge-teenust. See pakub kindlustuskatet teile ja teie leibkonnaliikmetele – olenemata sellest, kas reisite koos või üksikult.