Brightline West alustab California ja Las Vegas’i ühendava kiirraudteeprojekti kohapealseid uuringuid

Category: Uudised | 0
Brightline West alustab California ja Las Vegas'i ühendava kiirraudteeprojekti kohapealseid uuringuid
Brightline West alustab California ja Las Vegas’i ühendava kiirraudteeprojekti kohapealseid uuringuid

Brightline, tuntud kiirraudtee-ettevõtja, on alustanud Lõuna-Californias kohapealseid uuringuid, mis on oluline samm osariiki Las Vegasega ühendava kiirraudteekoridori arendamise suunas.

Brightline Westi projekt, mis on märkimisväärne infrastruktuurialgatus, peaks parandama ühendusi Sin City ja Los Angelese piirkonna vahel täielikult elektrilise raudteeteenusega, mis katab 218 miili pikkuse vahemaa kiirusega kuni 200 miili tunnis.

Disaini edendamine välitööde kaudu

Ettevõtte teisipäevase teate kohaselt hõlmab see projekti etapp ulatuslikke välitöid mööda Interstate 15 (I-15) ja see on kavandatud 23. jaanuarist kuni 26. jaanuarini.

Töö järgneb esialgsele väliuuringule, mis algas Nevadas selle kuu alguses.

Brightline West rõhutas, et praegused välitööd on kriitiline samm projekteerimise viimaste etappide edendamisel, mis sillutab teed kiirraudteeprojekti rajamiseks.

Eeldatakse, et projekt viiakse lõpule nelja aasta jooksul.

Välitööde uurimise ulatus

Välitöö hõlmab geotehnilisi puurimisi ja proovide võtmist, kommunaalvõrkude puurimist ja maamõõtmist.

Suurem osa töödest viiakse läbi päeval, et minimeerida liikluse häirimist, kuid mõned öised tunnid on ette nähtud konkreetsete tööde jaoks.

Projekti selles etapis uuritavad koridorid on I-15 Primmist kuni Nipton Roadini, I-15 Mountain Passist kuni Minneola Roadini ja I-15 Yermost kuni I-15/Hwy 58-ni.

Transpordiministeeriumi investeeringud

Brightline West on osa transpordiministeeriumi (DOT) laiemast investeeringust, mis on eraldanud 8,2 miljardit dollarit üleriigiliste raudteeprojektide rahastamiseks.

Transpordiministeeriumi investeeringud hõlmavad uut kiirraudteeühendust Dallase ja Houstoni vahel, Fort Collinsi ja Pueblo ühendavat uut marsruuti Colorados ja muudki.

See algatus näitab valitsuse pühendumust tõhusa ja jätkusuutliku transpordiinfrastruktuuri edendamisele.

Brightline’i jätkuv laienemine

Lisaks lääneranniku ettevõtmistele jätkab Brightline oma tegevuse laiendamist Floridas.

Ettevõte käivitas eelmise aasta lõpus edukalt uue lennuliini Miami ja Orlando vahel, mis täiendab olemasolevat teenust, mis ühendab West Palm Beachi, Fort Lauderdale’i ja Miamit.

Hilisemad laienemised hõlmavad Aventura, Boca Ratoni ja uusima jaama Orlandos.

Mitmeotstarbelised reisipassid reisijatele

Brightline pakub mugavaid mitmeotstarbelisi pileteid, mis rahuldavad erinevaid reisivajadusi.

Tähelepanuväärsete valikute hulka kuulub kõigi jaamade ühispass, mille hind algab 1199 dollarist ja mis võimaldab juurdepääsu igale Brightline’i jaamale.

SoFlo Solo Pass, mille hind on 399 dollarit, pakub 40 sõitu Lõuna-Florida jaamadesse, mis on kuluefektiivne lahendus sagedastele pendeldajatele.

Brightline West ja ESTA

Brightline Westi projekti edenedes muutub see üha olulisemaks reisimisvõimalusi uurivate inimeste, eriti rahvusvaheliste külastajate jaoks.

Selles kontekstis on reisiloa elektroonilisel süsteemil (ESTA ) keskne roll välisriikide kodanike jaoks, kes soovivad siseneda Ameerika Ühendriikidesse viisavabadusprogrammi (VWP) raames.

ESTA lihtsustab VWP-riikide kodanike sisenemisprotsessi, hõlbustades äri-, turismi- või transiitreisi.

ESTA võimaldab õigustatud reisijatel taotleda internetis luba USAsse reisimiseks ilma viisata.

Kasutajasõbralik protsess pakub kiiret ja tõhusat viisi heakskiidu saamiseks enne reisi alustamist.

Reisijad saavad kontrollida oma ESTA staatust, ajakohastada teavet ja uuendada volitusi vastavalt vajadusele, tagades sujuvalt ja probleemideta reisikogemuse.

ESTA mugavused rahvusvahelisel reisimisel

ESTA on eriti kasulik neile, kes kavatsevad Ameerika Ühendriike lühiajaliselt külastada, ühendades need sujuvalt riigisiseste transpordivõimalustega, nagu tulevane Brightline West kiirraudtee.

Tänu kasutajasõbralikule taotlusprotsessile ja kiirele vastamisajale pakub ESTA rahvusvahelistele reisijatele mugavat võimalust saada luba USAsse sisenemiseks, mis on kooskõlas kiirraudteevedude poolt lubatud tõhususe ja kiirusega.

Sobib kõige paremini reisijatele

ESTA sobib kõige paremini VWP-riikide kodanikele, kes kavatsevad külastada USAd kuni 90 päevaks turismi-, äri- või transiidi eesmärgil.

See kaotab vajaduse traditsioonilise viisa järele, lihtsustab riiki sisenemise protsessi ja parandab üldist reisikogemust.

Brightline Westi kohapealsete uurimistööde edenedes ilmneb koostöö tõhusa transpordiinfrastruktuuri ja ühtlustatud sisserändeprotsesside vahel.

Transpordiministeeriumi investeeringud raudteeprojektidesse ja Brightline’i laienemispüüdlused aitavad kaasa terviklikule transpordivõrgule, mida täiendab veelgi ESTA kasutajasõbralikkus rahvusvaheliste reisijate jaoks.

Kõik need elemendid koos tähendavad pühendumust pakkuda sujuvat ja mugavat reisikogemust, positsioneerides Ameerika Ühendriike ligipääsetava ja külalislahke sihtkohana.